+370 652 20070

Apie mus

Odontologijos klinika “Dentera” savo veikla pradėjo 2005 metais. Nuo pirmos dienos siekiame įgyti Jūsų pasitikėjimą ir tapti patikima odontologijos klinika Jums ir Jūsų artimiesiems. 2015 metais klinika persikėlė į naujas erdvias patalpas patogioje vietoje Kėdainių miesto senamiesčio centre. Šalia klinikos Jūs visada rasite vietos Jūsų automobiliui. Jūsų patogumui, klinikoje įrengtas erdvus laukiamasis, modernūs gydymo kabinetai. Kol Jums ar Jūsų artimiesiems bus suteikiamos gydymo paslaugos lydintys asmenys gali apsižvalgyti viename iš seniausių Lietuvos miestų, kuriame išlikęs senamiestis, pasivaikščioti Nevėžio upės krantine.

Įmonės darbuotojai nuolatos tobulina savo žinias, įranga bei technologijas, mūsų specialistai yra Odontologų rūmų nariai.

Odontologijos klinikos specialistai teikia, Europos Sąjungos reikalavimus atitinkančias, kokybiškas odontologinio gydymo ir burnos ligų profilaktikos paslaugas suaugusiems ir vaikams. Kiekvienas pacientas unikalus. Gydymo planą parenkame individualiai kiekvienam, tiek mažajam tiek ir suaugusiam pacientui, kadangi mums svarbus kiekvienas. Konsultuojame gydymo, protezavimo klausimais.

Mūsų tikslas – teikti savo klientams aukščiausią paslaugų kokybę, patenkinti pacientų lūkesčius ir svajones turėti sveiką, ir gražią šypseną. Siekiame nuoširdumu, draugiškumu bei abipusiu pasitikėjimu paremto bendravimo.

 

Odontologijos klinikos „Dentera“ kolektyvas

Registracija internetu